OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

  • Kategorie: Muži B

Výborně vstoupilo do nového ročníku Okresní soutěže béčko FC Hamry nad Sázavou. Svěřenci trenéra Krejčího totiž přehráli před domácími fanoušky jednoho z favoritů soutěže a zaslouženě si z utkání odnesli všechny tři body.

2. kolo, neděle 13.08.2017, 16:30 hodin

FC Hamry B      2:1 (2:1)      SK Rožná

Branky: 12. Houba Marek, 21. Černý Michal (penalta) - 2. Vyžrálek Jiří
Rozhodčí: Nebola Jaroslav - Pinkava Tomáš (N), Řebík Filip (N)
ŽK: Novotný, Srnský
Diváci: 70
FC Hamry B: Benc - Sláma, Novotný, Petrik, Vašek - Kolarik, Černý (67. Zátopek), Houba, Sýs (46. Smejkal) - Srnský (42. Sobotka), Gregar (56. Chlubna)
SK Rožná: Beran J. - Beran K., Kunc, Korbička, Sýkora (46. Navrátil P.) - Navrátil M., Humpolík, Kroupa, Beno - Vyžrálek, Krajčo

Krejčí Jaroslav, FC Hamry B: Do utkání jsme vstoupili velice nešťastně. Soupeř využil hned na začátku zaváhání našeho brankáře. Tým ale plnil to, co jsme si v kabině řekli, proto jsme se dostávali do šancí. Jednu z nich využil po krásném průniku Marek Houba a vyrovnal. Hned nato nás do vedení mohl poslat z penalty Ladislav Sýs, ale zazvonila tyč. Během první půle jsme si vytvořili ještě několik vyložených šancí, ale v koncovce jsme selhali. Dočkali jsme se až z další penalty, kterou proměnil Michal Černý. Druhý poločas jsme se převážně bránili, ale tři body nakonec zůstaly doma. Děkuji všem hráčům za bojovnost.