OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

  • Kategorie: Muži A

Naši fotbalisté se zatím v novém ročníku Okresního přeboru trápí. Ze dvou zápasů vytěžili pouze bod. Porážku z úvodního kola nedokázali v sobotu napravit a doma před vlastními diváky pouze remizovali z Rozsochami, když o výhru přišli v nastaveném čase.

3. kolo, sobota 19.08.2017, 16:30 hodin

FC Hamry A      1:1 (1:0)      TJ Rozsochy

Branky: 1. Zábranský Jiří - 90. Bureš Petr
Rozhodčí: Beneš Jiří - Žďánský Zdeněk, Šula Petr
ŽK: Vašek, Šabart - Ambrož, Zítka J., Šafránek
Diváci: 80
FC Hamry A: Pinkava - Vašek, Novotný T., Sojma (59. Vrša), Jelínek - Šabart, Novotný P., Němec, Houba (66. Miklík) - Zábranský, Sobotka (79. Chlubna)
TJ Rozsochy: Střešnák - Zítka J., Zítka T., Holý (76. Vališ), Nebola (84. Jaroš) - Ambrož, Pazdera, Šafránek, Velen - Bureš, Smolka (90. Kučera)

Zedníček Vojtěch, FC Hamry A: V první půli jsme se přizpůsobili hře soupeře. I když jsme se dostali do brzkého vedení, nedokázali jsme v ní delší úsek podržet míč, hru zklidnit a dostat se tak do tlaku. Míč létal jenom vzduchem a na hřišti bylo plno osobních soubojů. Ve druhé půli se hra zlepšila, utkání jsme měli pod kontrolou, bohužel jsme nedokázali vedení pojistit. Soupeř pak z posledního nákopu dokázal v nastaveném čase srovnat. Nutno ale říci, že k vzhledem průběhu utkání je remíza asi spravedlivá.