OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Další hrací víkend je tu. Áčko bude bojovat o udržení se na pomyslné bedně již v sobotu odpoledne ve Starči, v neděli pak rezerva bude chtít doma potvrdit svůj dobrý start do soutěže proti Víru. Naše mládežnické celky mají o tomto víkendu ještě volno, své soutěže začnou v příštím týdnu.

Hned v sobotu čeká naše fotbalisty A-mužstva již třetí mistrovský zápas nového soutěžního ročníku. Po dvou vítězstvích (4:0 v Přibyslavicích, 3:1 doma proti Bohdalovu) náš tým tentokrát čeká TJ Sokol Stařeč. Ta před dvěma roky využila mimořádného postupu z druhého místa Okresního přeboru, a letos již zahájila třetí sezónu v nejnižší krajské soutěži. Tu začala více než dobře, nejdříve na svém hřišti porazila nejtěsnějším výsledkem 1:0 Luka nad Jihlavou a v minulém týdnu se jim podařilo překvapit v Moravských Budějovicích, kde vyhráli 4:2. Navíc dokázali projít až do semifinále Krajského poháru, který pokračuje na jaře. Naši hráči tentokrát na své utkání neodjedou zdaleka kompletní. Oproti minulému týdnu budou chybět na dovolené odpočívající Standa Zedníček, Tomáš Jelínek, David Zeman a brankář Tomáš Pinkava, navíc střevní potíže postihli Víťu Fraňka a problémy se zády má Pavel Novotný. Šanci tak dostanou hráči širšího kádru. Zápas začne v sobotu v 16:30 hodin, a řídit jej budou rozhodčí: Sýkora - Vašíček, Krejča.

Naše B-mužstvo pak o den později doma přivítá dalšího těžkého soupeře - fotbalisty Jiskry Vír. Ti začali soutěž rozpačitě, nejdříve prohráli na hřišti rezervy Radostína nad Oslavou, aby v dalším týdnu deklasovali Ujčov, který sestoupil z Okresního přeboru. Připojit nějaký ten bodík k již získaným, by to určitě chtělo, podařilo by se tak udržet v horní polovině tabulky Okresní soutěže. Zápas rezervy začne v neděli v 16:30 hodin, jako hlavní rozhodčí jej bude řídit: Ferjančič.