OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

O tomto víkendu budou druhým hracím kolem pokračovat mužské soutěže. Na obě naše mužstva čekají okresní derby, áčko se v neděli poprvé v nové sezóně představí doma proti Bohdalovu, rezerva jede v sobotu na horkou půdu do Počítek.

První zápas na domácím hřišti v nové soutěži, a hned okresní derby. Áčko mužů přivítá tým vedený trenérem Machatkou, TJ Sokol Bohdalov. Tomu vůbec nevyšlo v minulém týdnu úvodní kolo soutěže, kde doma ve vyrovnaném utkání podlehli Moravským Budějovicím. Navíc v zápase dostali červené karty Šimek s Křesťanem, kteří si budou v následujících utkáních odpykávat trest, pravděpodobně v Hamrech ani nenastoupí lídr týmu Tomáš Doležal (zranění kolene). To domácí mužstvo, po vydařeném utkání na hřišti Přibyslavic, se na zápas těší a svoji formu chtějí potvrdit ziskem dalších tří bodů do tabulky. Do týmu se po dovolené vrátil ostrostřelec Dominik Havlík, tým je tedy až na dlouhodobě zraněné (Filippi, Němec) kompletní. Zápas začne v neděli v 16:30 hodin a budou ho řídit rozhodčí: Zadina - Osovský, Dvořák, delegát utkání: Hrkal.

V poslední době nejžhavější derby na Žďársku. Před třemi týdny se v pohárovém utkání utkali A-mužstva, tentokrát rozehrají svůj zápas i rezervní týmy. Oba týmy své úvodní utkání vyhráli. Naše rezerva si doma po dobrém výkonu poradila s favoritem soutěže, týmem Věchnova, Počítky pak uspěli na hřišti Ujčova, který sestoupil z Okresního přeboru. Čeká se velmi vyrovnané utkání, výkop zápasu je určen na sobotu v 16:30 hodin, budou jej řídit rozhodčí: Sýkora - Gregar, Dvořák.