OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Na další porci zápasů se můžeme těšit o tomto víkendu, kdy se nám představí oba mužské týmy. V sobotu hraje doma naše áčko, v neděli pak rezerva zajíždí na derby do nedaleké Velké Losenice.

Naše A mužstvo čeká v Okresním přeboru první domácí zápas, kdy na svém hřišti přivítá hráče Rozsoch. Zápas začne v sobotu od 16:30 hodin, budou jej řídit rozhodčí: Myška Roman - Žďánský Zdeněk, Skryja Stanislav.

Kdo vyhraje, může se dostat do pohody. Oba týmy totiž v minulém kole prohrály, naši hráči nestačili na Svratku, Rozsochy pak doma padly s rezervou Bystřice nad Pernštejnem. „Věřím, že doma uspějeme. Chceme se po minulém týdnu zvednout, vrátit se k dobrým výkonům a zápas před vlastními diváky zvládnout,” řekl trenér FC Hamry Vojtěch Zedníček.

Rozsochy jsou naším pravidelným soupeřem v Okresním přeboru, vzájemná bilance obou mužstev je vyrovnaná. V loňském ročníku jsme na podzim svého soupeře doma přehráli 4:0, naopak na jaře jsme odjeli z Rozsoch s prázdnou po porážce 1:2.

Fotbalisté B mužstva jedou naopak poprvé na hřiště svého soupeře. A hned na první velké derby, k nováčkovi soutěže do Velké Losenice. Zápas začne v neděli od 16:30 hodin a jako hlavní rozhodčí jej bude řídit Kříž Daniel.

Potvrdit domácí body a naladit se tak na další podzimní zápasy mají v plánu hráči naší rezervy. Jednoduchý úkol je ale nečeká. Velká Losenice v minulém kole předvedla na hřišti Ujčova, jednoho z favoritů soutěže, sympatický výkon a moc nechybělo, aby si odvezla alespoň bod za remízu.